אודות אלעד זמיר ושות' - עורכי דין וטוענים רבניים

משרד עו"ד זמיר ושות' בעל ניסיון רב בתחום דיני המשפחה. למשרדנו ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים ומסובכים, תוך כדי נתינת דגש למקצועיות, חדשנות ומצויינות.

דיני המשפחה במדינת ישראל מתנהלים הן בבתי המשפט והן בבתי הדין הרבניים במשרדנו טוען רבני הבקיא בכל ההליכים בבתי הדין. השילוב בין עורך דין הבקיא בדיני משפחה לבין טוען רבני הבקיא בהלכות ובהליכים בבתי הדין הרבניים, הינו שילוב מנצח המקנה ללקוחות המשרד יתרון עצום, המביא לתוצאה המושלמת.

משרדנו ייצג בהצלחה מאות תיקים שחלקם תקדימים וזכו לפרסום. כמו כן עורכי הדין במשרד מוזמנים בדרך קבע למסור הרצאות וימי עיון לעורכי דין בתחום דיני המשפחה וכן להשתתף כחברים בפאנלים לצד שופטים ודיינים.
הליך הגירושין לעיתים קרובות ארוך ומיגע והוא מלווה בתחושת חוסר וודאות ואיבוד הביטחון העצמי, לכן אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הליך הגירושין על מנת שהלקוח יבין את מעמדו המשפטי וירגיש בטוח במשך כל הליך הגירושין.
אנו מאמינים כי הדרך הטובה והיעילה ביותר לפתרון הסכסוך הוא על ידי מאמץ משותף של כל הצדדים להגיע להסכמות, אך עם זאת במקרה הצורך לא נהסס לעמוד על זכויותיו של הלקוח ללא כל פשרות!

עו"ד וטו"ר אלעד זמיר

מוסמך לרבנות ע"י הרבנות הראשית
מוסמך כטוען רבני
עו״ד בעל ניסיון רב בתחום דיני המשפחה בבית הדין הרבני ובבית המשפט

עו"ד (ד"ר) אברהם שרייבר

מוסמך לרבנות
בעל נסיון בדיני משפחה וירושה ופשיטות רגל
מרצה בעל שם

סניפי המשרד

רחוב כנפי נשרים 24

טוען רבני תל אביב

טוען רבני תל אביב

רחוב מנחם בגין 144, מגדל מידטאון קומה 39 (צמוד למגדלי עזריאלי)

תפריט נגישות