טוען רבני – מחיר הייצוג

במידה ובני זוג נשואים מחליטים להתגרש ואינם מסוגלים לנסח בעצמם הסכם גירושין בשל מחלוקות קשות, הם רשאים לפנות אל בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה על מנת ששופט או דיין יפסקו בעניינם. כאשר פונים אל עבר האופציה של פתיחת התביעה בבית הדין הרבני, הרי שישנה האפשרות לקבל ייעוץ וייצוג ע"י טוען רבני, שאינו עורך דין אך רשאי לפעול בין כתלי בית הדין הרבני ולהעניק מהידע והניסיון שלו לטובת הצלחת התביעה. להלן המידע השלם אודות שירותי טוען רבני – מחיר הייצוג ותחומי אחריותו הספציפיים.

טוען רבני מומלץ - מחיר

מיהו הטוען הרבני?

טוען רבני הינו איש מקצוע בתחום המשפט שמוסמך לייצג את לקוחותיו אך ורק בערכאה של בית הדין הרבני. מדובר באדם שהוא בוגר ישיבה ושלאחר עמידה במבחנים עיוניים ומעשיים קיבל לידיו את הרשיון לעסוק כטוען רבני. חשוב להדגיש כי הטוען הרבני אינו עורך דין ואינו מתיימר להיות שכזה, ועל כן אינו מוסמך לייצג בערכאות אחרות כגון בית המשפט לענייני המשפחה. אך הוא כן בעל היסטוריה ארוכה בלימודי ההלכה היהודית, כך שמדובר בהר של ידע בכל מה שקשור לייצוג לקוחות בבית הדין הרבני ומכאן היתרון שלו על פני עורכי דין, שאינם "חיים ונושמים" את הערכאה המשפטית הזו על בסיס יום יומי, לא מקצועית ולא מבחינת דרך החיים וההלכות.

טוען רבני – מחיר ייצוג הנקבע בהתאם למורכבות התיק

תיקי גירושין עשויים להיות פשוטים יחסית מבחינה משפטית אך לעיתים הם מורכבים מאוד כך שהדיונים לגבם נמשכים חודשים ארוכים ומספר רב של פגישות בבית הדין. העלות הבסיסית של ייצוג ע"י טוען רבני בבית הדין נעה בין 10 ל- 30 אלף שקלים עבור תיקים פשוטים יחסית. כמובן שהמחירים הולכים ועולים ככל שהתיק הופך להיות מורכב יותר, כאשר כל דיון בבית הדין מוסיף לעלות בין 2000 ל- 3000 שקלים. ניתן למעשה להגיד כי לכל טוען רבני, מחיר ייצוג הדומה מאוד לעלות אותה גובה עורך דין, כאשר ישנם משרדים שמשלבים בין שני שירותים אלו תחת קורת גג אחת.

גם למוניטין ולניסיון ישנה השפעה על המחיר

בסופו של דבר, לכל טוען רבני מחיר שלא יסולא בפז בכל מה שקשור בדיני המשפחה, שכן מדובר בסמכות המקצועית היחידה שבקיאה בהלכה היהודית מבחינת אורח חיים ומבחינה מקצועית. ובדיוק כמו בעולם המשפטים, גם בעולם הטוענים הרבניים ישנה היררכיה שנקבעת על פי המוניטין שכל טוען רבני ספציפי זוכה לו במהלך הקריירה, עניין שנגזר מהניסיון וסיפורי ההצלחה שלו. כאשר מדובר בטוען רבני מבוסס ובעל ניסיון רב, העלויות גבוהות במיוחד ועשויות להעלות את סכום הבסיס בעשרות אחוזים. קחו זאת בחשבון בתכנון עלויות תיק הגירושין שלכם.

אלעד זמיר ושות' – טוען רבני מומלץ

אם אתם מחפשים טוען רבני בעל המלצות רבות אשר ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, הגעת למקום הנכון! למשרדנו המלצות רבות וניסיון רב בתיקים שדורשים את מעורבותו של טוען רבני. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד זה באתר ולקרוא את ההמלצות הרבות שקיבלנו לאורך השנים. אז אם אתם מחפשים את שירותיו של טוען רבני מומלץ, התקשרו עוד היום.

מאמרים נוספים

גט באמצעות שליח

כאשר בני הזוג התחתנו בחתונה יהודית (ולעיתים גם בנישואין אזרחיים), סיום הנישואין – הגרושין יערכו בבית הדין הרבני. טקס הגרושין הוא מעמד בו הבעל נותן

קרא עוד »

תפריט נגישות