אלעד יקר,

פנינו אליך כשאנו במצב נפשי וכלכלי קשה, לאחר פתיחת תיקים בהוצאה לפועל ובית משפט נגד בעלי, כשהגענו אליך היינו לאחר מאבק קשה עם בית משפט שנמשך שנים שלא האמנו שניתן לתקן או לצאת מהמצב.

כעו"ד וטוען רבני, ייצגת אותנו ברמה גבוהה ביותר ואף הרגשנו שאתה נלחם את המלחמה שלנו, היית מאוד נחוש לתת מעצמך בצורה מקצועית ומעוררת הערצה, היית לנו אוזן קשבת בשעותינו הקשות, בכל שלב דאגת לעדכן אותנו בהתקדמות התיק, תוך הפגנת מקצועיות, אורך רוח והשראת בטחון, ידענו כי אנו בידיים טובות, עבורנו לא היית סתם עו"ד/טוען רבני, הרגשנו שקיבלנו מלאך מושיע, ידעת להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון ואף ידעת כיצד להרגיע אותנו, היחס החם, האישי, הסבלנות, ההקשבה בשעות מצוקה כל זה עשו את ההבדל בין עו"ד "שעושה רק את עבודתו" לבין עו"ד שמטפל מכל הלב והנשמה וכמובן במקצועיות רבה.

כאן המקום לציין כי בזכות זה שאתה ייצגת אותנו בבית הדין הרבני, חלה תפנית חשובה ביותר אשר הכריעה לטובתנו והיא זיכויי בתיק, בעקבות כך החלטנו להמשיך אתך גם ביתר המערכות (בית משפט) ואכן גם שם הוכחת את עצמך במקצועיותך ובקיאותך מעל ומעבר.

אנחנו רוצים להודות לך על טיפול מסור, מקצועי ויסודי ולומר לך תודה, כל התודות בעולם לא יוכלו להכיל את רחשי לבנו וההערכה הרבה אותה אנו רוחשים כלפיך.

על כן, יישר כח, המשך לעשות חייל ולעזור לאנשים בדרכך הנעימה, האכפתית והמקצועית.

זכינו בך !!!!

בהערכה רבה

ליאורה ואבי

תפריט נגישות